3P Prinz İki Vidalı Eksantrik Diskli Pompalar
(Twin Screw & Hollow Disc)

3P PRINZ Pompa, İtalya’nın Toskana kentinde bulunan, ileri mühendislik ürünleri ve yenilikçi teknoloji konusunda uzmanlaşmış, dünya çapındaki müşterilerine “Hollow Rotary Disc” – 2 Vidalı ve “Dişli” tip pompa üretimi yapan bir firmadır.
 
3P PRINZ, alınan her bir pompanın sadece bir defaya mahsus bir işlem değil de, uzun vadeli bir iş ortaklığı olduğuna inanmaktadır. Ürünlerin satış sonrası hizmetleri ile birlikte güvenilirliği ve verimliliği, servis ettikleri şirketlerin başarılı olmasında önemli rol oynar. Pompa seçme prosedürümüzde maliyet ve enerji verimliliği ön planda tutulur. 
 
 
3P PRINZ Pompaları, 60 Yılı aşkın bir suredir İtalya’nın en iyi rafinerilerinde, kimya, petrokimya, gemi inşa ve gıda endüstrilerinde kullanılarak kalite ve güvenilir hizmetin tartışmasız simgesi haline gelmiştir. Gücümüz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hataya fırsat vermeyen, kişiye özel ve hızlı çözümlerimizden gelmektedir. Bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde temin ederken, onlar da bizim istikrarlı büyüme hedefimize ulaşmamızı sağlamaktadırlar.


Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz.