Hakkımızda


TANTEK TEKNOLOJİ, çeşitli endüstriyel alanlarda “akışkan transferi” konusunda hizmet vermektedir. Distribütörü olduğu dünyanın önde gelen ABD ve Avrupa menşeili pompa ve debi-ölçer  (flowmetre) üreticilerinin ürünleri ile optimum ekipman seçimi ve temini ile bakım ve yedek parça servisi gibi satış sonrası hizmetleri de kapsayan alanlarda çalışma yapmaktadır.

TANTEK, 1990 senesinden beri  kazandığı  deneyimi  ile enerji üretimi, petro-kimya, seramik, boya, gemi inşa, otomotiv, maden, gıda ve arıtma sanayii alanlarında, müşterilerinin “akışkan transferi” konusundaki ihtiyaçları için optimum ürünler ve çözümler sunabilmektedir.

Amacımız, bütün müşterilerimize her zaman, araştırma-geliştirme ve inovasyon süreçleri neticesinde, en son üretim teknikleri ile üretilmiş, yüksek kaliteli ve üstün performanslı ürünler temin etmektir.

Yıllar içinde optimizasyon, kalite, güvenilirlilik, inovatif yüksek performanslı ürün temini ve satış sonrası hizmetler ile yaratmış olduğumuz müşteri güveninin en büyük sermayemiz olduğu inancındayız.

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz.