Sandpiper Havalı Diyaframlı Pompalar
(Air Operated Double Diaphragm)

SANDPIPER AKIŞKAN TRANSFERİ TECRÜBESİ İLE, UYGULAMA ODAKLI POMPA ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ.

Tamamı Cıvatalı Yapı Üstün Performans
SANDPIPER üstün güvenilirlik; çabuk parça montajı, contalara doğru tork uygulama ve yüksek basınç kabiliyeti sunan tamamı cıvatalı yapı ile tanımlanır.

Değişik Güç Kaynakları
SANDPIPER pompaları basınçlı hava ile en iyi performansı sunar, ancak yerel doğal gaz rezervleriniz ile çalışabilen pompalarımız da mevcuttur.

Test Edilmiş Kalite
SANDPIPER pompaları son montaj sonrasında düzgün işlevsellik sağlamak için %100 ıslak test edilirler. Testler kapalı çıkışa karşı çalışma, emiş ve sızdırmazlık testlerini kapsamakta olup, bunlar ile sınırlı değildir.

ESADS+Plus Hava Dağıtım Sistemi
Pompayı hattan sökmeden hava dağıtım vanası servis imkânı

Üstün Performans
SANDPIPER pompalar menteşe yastıkları pompanın herhangi bir konumda çalışmasına imkân verecek şekilde klapeler üzerine pozitif basınç uygulayarak, üstün kuru emiş ve debi değerlerinin sağlanmasına yardımcı olur.

Klape Çek Valf
SANDPIPER pompaları Klape çek valfler, maksimum 3'' (75 mm)' ye kadar katıların geçişine izin verir.

Garantili Diyafram Milleri
SANDPIPER dayanıklı, korozyona dirençli 416 (martenzitik) ve/veya 316 (östenitik) paslanmaz çelik diyafram milleri; çekme, sıkıştırma ve eğmeye karşı dayanıklıdır.


Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz.